Неділя, 16.12.2018, 05:21
Вітаю Вас Гость | RSS
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту
  • Дніпровська академія неперервної освіти
  • Дніпропетровське відділення Малої академії наук України
  • ЗНО
  • МОН
  • Архів записів
    Наше опитування
    Чи подобається Вам новий дизайн сайту
    Всього відповідей: 71
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Випускники Покровської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи №-1,
    нагороджені золотими медалями "За особливі досягнення в навчанні”
    та срібними медалями "За досягненя в навчанні”

     

    2009 рік

     

    1. Огій Оксана Віталіївна
    2. Рудницька Златослава Ігорівна
    3. Хотюн Олексій Олегович
    4. Ванжа Світлана Вікторівна
    5. Жулай Світлана Юріївна
    6. Сіренко Вікторія Едуардівна
    7. Хисна Ольга Вадимівна
    2010 рік
    1. Ванжа Марина Володимирівна
    2. Ващук Сергій Володимирович
    3. Сокол Ольга Вікторівна
    4. Шульга Владислава Олександрівна

     

    2011 рік

     

    1. Барвінко Ірина Юріївна
    2. Голуб Христина Віталіївна
    3. Зінчук Вікторія Олександрівна
    4. Коляда Анатолій Анатолійович
    5. Кузьменко Анна Сергіївна
    6. Чубенко Анастасія Іванівна
    7. Швайка Юлія Сергіївна

     

    2012 рік

     

    1. Коваленко Анна Юріївна
    2. Лопатка Марина Вікторівна
    3. Сердюк Анна Вікторівна
    4. Спажева Катерина Леонідівна
    5. Тихонова Валентина Михайлівна

     

    2013 рік

     

    1. Бараннік Катерина Геннадіївна
    2. Баришполь Анна Юріївна
    3. Галета Аліна Юріївна
    4. Годунова Наталія Борисівна
    5. Дикусар Дар'я Вадимівна
    6. Коваленко Анастасія Юріївна
    7. Кукленко Ліана Миколаївна
    8. Миленко Дар'я Олегівна
    9. Пожидаєва Надія Сергіївна
    10. Сокол Тетяна Вікторівна
    11. Чичикало Марина Валеріївна
    12. Шевченко Валерія Романівна
    2014 рік

     

    1. Буглак Анастасія Романівна
    2. Єфремушкіна Владислава Сергіївна
    3. Жеребець Ірина Анатоліївна
    4. Квітка Людмила Олександрівна
    5. Лисенко Катерина Юріївна
    6. Лінінчук Карина Ігорівна
    7. Пивовар Меланія Василівна
    8. Хребто Юлія Андріївна
    9. Шаін Софія Ігорівна

    2015 рік 

    1. Кундієв Владислав Олегович
    2. Лисенко Анастасія Ігорівна
    3. Лисюк Дмитро Олександрович
    4.  Маракіна Валентина Олегівна
    5. Осмоловський Максим Романович
    6. Пархуць Владислав Дмитрович
    7. Петренко Влада Олександрівна
    8. Чебанко Олександр Сергійович
    9. Бережна Таїсія Русланівна
    10. Терещенко Анна Володимирівна

    2016 рік

          1. Закревська Софія Вікторівна

    2017 рік

    1. Михайлова Оксана Юріївна

    2. Мамонтова Олена Костянтинівна