Четвер, 23.09.2021, 04:28
Вітаю Вас Гость | RSS
Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзі сайту
  • Дніпровська академія неперервної освіти
  • Дніпропетровське відділення Малої академії наук України
  • ЗНО
  • МОН
  • Новини освіти
    Архів записів
    Наше опитування
    Чи подобається Вам новий дизайн сайту
    Всього відповідей: 92
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Випускники Покровської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи №-1,
    нагороджені золотими медалями "За особливі досягнення в навчанні”
    та срібними медалями "За досягненя в навчанні”

     

    2009 рік

     

    1. Огій Оксана Віталіївна
    2. Рудницька Златослава Ігорівна
    3. Хотюн Олексій Олегович
    4. Ванжа Світлана Вікторівна
    5. Жулай Світлана Юріївна
    6. Сіренко Вікторія Едуардівна
    7. Хисна Ольга Вадимівна
    2010 рік
    1. Ванжа Марина Володимирівна
    2. Ващук Сергій Володимирович
    3. Сокол Ольга Вікторівна
    4. Шульга Владислава Олександрівна

     

    2011 рік

     

    1. Барвінко Ірина Юріївна
    2. Голуб Христина Віталіївна
    3. Зінчук Вікторія Олександрівна
    4. Коляда Анатолій Анатолійович
    5. Кузьменко Анна Сергіївна
    6. Чубенко Анастасія Іванівна
    7. Швайка Юлія Сергіївна

     

    2012 рік

     

    1. Коваленко Анна Юріївна
    2. Лопатка Марина Вікторівна
    3. Сердюк Анна Вікторівна
    4. Спажева Катерина Леонідівна
    5. Тихонова Валентина Михайлівна

     

    2013 рік

     

    1. Бараннік Катерина Геннадіївна
    2. Баришполь Анна Юріївна
    3. Галета Аліна Юріївна
    4. Годунова Наталія Борисівна
    5. Дикусар Дар'я Вадимівна
    6. Коваленко Анастасія Юріївна
    7. Кукленко Ліана Миколаївна
    8. Миленко Дар'я Олегівна
    9. Пожидаєва Надія Сергіївна
    10. Сокол Тетяна Вікторівна
    11. Чичикало Марина Валеріївна
    12. Шевченко Валерія Романівна
    2014 рік

     

    1. Буглак Анастасія Романівна
    2. Єфремушкіна Владислава Сергіївна
    3. Жеребець Ірина Анатоліївна
    4. Квітка Людмила Олександрівна
    5. Лисенко Катерина Юріївна
    6. Лінінчук Карина Ігорівна
    7. Пивовар Меланія Василівна
    8. Хребто Юлія Андріївна
    9. Шаін Софія Ігорівна

    2015 рік 

    1. Кундієв Владислав Олегович
    2. Лисенко Анастасія Ігорівна
    3. Лисюк Дмитро Олександрович
    4.  Маракіна Валентина Олегівна
    5. Осмоловський Максим Романович
    6. Пархуць Владислав Дмитрович
    7. Петренко Влада Олександрівна
    8. Чебанко Олександр Сергійович
    9. Бережна Таїсія Русланівна
    10. Терещенко Анна Володимирівна

    2016 рік

          1. Закревська Софія Вікторівна

    2017 рік

    1. Михайлова Оксана Юріївна

    2. Мамонтова Олена Костянтинівна 

    2019 рік 

    1. Лиман Максим Романович 

    2020 рік 

    1. Гетель Валерія Вікторівна

    2. Манік Валерія Євгеніївна

    3. Маракіна Анна  Валеріївна

    4. Падалка Марина Олександрівна

    5. Пиркова Іванна Володимирівна

    6. Самохліб Анюта Русланівна

    7. Хлюпін Ілля В'ячеславович

    2021 рік 

    1. Захаренко Ангеліна Ігорівна

    2. Логвиненко Єлизавета Романівна

    3. Мартинові Єгор Костянтинович

    4. Міхно Дмитро Дмитрович

    5. Наглянець Катерина Владиславівна

    6. Нечипоренко Софія Олександрівна

    7. Пилипенко Олена Віталіївна

    8. Роздайбіда Вікторія  Сергіївна

    9. Тищенко Анастасія Геннадіївна

    10. Холод Ганна Ігорівна

    11. Фролов Валентин Юрійович