Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

СХЕМА УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ

В ОПОРНІЙ ШКОЛІ КЗО НВК «ЗОШ І – ІІІ СТ. № 1 –

ПОКРОВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»

ПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

http://gimnaziya127.ucoz.org/_si/0/s94421060.png

 

ЗВІТ

 

про проведення тижня з охорони праці та безпеки

життєдіяльності у НВК « ЗОШ І – ІІІ ст.. № 1 – Покровський ліцей»

У зв’язку з відзначенням 28.04.2017 року Всесвітнього дня охорони праці, затвердженого Указом Президента України від 18.08.2006 р. № 685/2006, наказом відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Покровської селищної ради   від 03.04.2018 р. № 83  та  з метою привернення уваги працівників та учнів школи до питань дотримання вимог охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки, техніки безпеки та безпеки життєдіяльності в освітньому процесі і побуті у опорній школі  НВК « ЗОШ І – ІІІ ст.. № 1 – Покровський ліцей» з 23 по 27 квітня 2018 року проведено тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Мета проведення тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності — комплексне розв'язання питань забезпечення безпечних умов навчання і праці учасни­ків навчально-виховного процесу та активізація діяльності навчального закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Для проведення тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності було створено оргкомітет, головою якого призначено заступника директора з виховної роботи Замфір А. М.  Оргкомітетом розроблено план заходів тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності НВК. У ході проведення тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності всі заплановані заходи виконано.

Протягом тижня перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідних інструкцій; ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, безпеки життєдіяльності з учня­ми, працівниками, журналу адміністративно-громадського контролю; проведення атестації робочих місць та виконання положень розділу з охорони праці колектив­ного договору тощо.

У ході перевірки виявлено:

—  стан приміщень навчального закладу та параметри мікроклімату задовіль­ні, відповідають вимогам гігієни навчання та праці згідно з Державними санітарними правилами і нормами влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закла­дів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.2.2.008-01, затвердженими постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14 серпня 2001 р. №63;

—  працівники закладу своєчасно проходять медичні огляди;

—  медичними працівниками Центральної районної лікарні проведено профілактичний медичний огляд учнів;

—  внесення записів та оформлення «Листків здоров'я» у журналі обліку навчальних занять здійснюється вчасно;

—  електромережа у навчальному закладі встановлена відповідно до вимог Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98), затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України та Комі­тету по нагляду за охороною праці від 9 січня 1998 р. № 4;

—  працівником електротехнічної лабораторії перевірено опір ізоляції та заземлення і занулення, про що зроблено відповідні записи в акті про проведення такої перевірки.

Також під час тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності проведено рейд-перевірку з виконання учнями вимог безпеки життєдіяльності. У ході рейду-перевірки виявлено, що під час навчальних занять у спортивній залі та майстернях перед початком уроків учителі проводять інструктажі з безпеки життєдіяльності та контролюють їх дотримання учнями під час навчально-виховного процесу.

Під час тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності проведено:

—  творчий конкурс для учнів на найкращий малюнок та плакат з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності;

—  усний журнал « Народна медицина» та « Я обираю здоров’я»;

—  вікторину для учнів початкових класів на тему «Бережи своє здоров'я»;

        —  практичне заняття – тренінг  «Модель поведінки в екстремальних ситуаціях» для учнів 5--х класів ( психолог Гавриш С. І.)  на знання правил надання першої допомоги при нещасному випадку;

  • години спілкування «Уникати! Запобігати! Діяти!» для учнів 7-Х класів;
  • бесіди «Основні правила поведінки при виявленні маловідомих предметів» з учнями 1- 11 класів;
  • зустріч із працівниками управління соціального захисту населення та перегляд  навчальних фільмів.

27 квітня 2018 року о 09 годині 30 хвилин проведено практичний тренінг з ева­куації учнів і працівників навчального закладу на випадок надзвичайної ситуації. Результати проведення цього тренінгу свідчать про необхідність додаткового від­працювання своєчасного інформування учнів і працівників навчального закладу про надзвичайну ситуацію.

У Всесвітній день охорони праці, 27 квітня, проведено урочисту лінійку з підбиттям підсумків тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

План евакуації

ЦИВІЛЬНИЙ  ЗАХИСТ

Пам'ятка "Дії по сигналу "Увага всім!"

Пам'ятка "Правила поведінки на блокпосту"

Примірна програма прискореної підготовки працівників до дій в особливий період

Тема 1. Підготовка захисних споруд і заглиблених приміщень до прийому працівників, які потребують укриття

Тема 2. Дії за сигналами оповіщення цивільного захисту

Тема 3. Використання засобів індивідуального захисту

Тема 4. Підготовка до розосередження та евакуації

Тема 5. Виконання протипожежних заходів

Тема 6. Захист продуктів харчування і води від радіоактивного, хімічного і бактеріологічного зараження

Тема 7. Захист сільськогосподарських тварин і фуражу

Тема 8. Надання само- та взаємодопомоги в осередках ураження

Тема 9. Дії населення під час артилерійського обстрілу