Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

Вимоги пожежної безпеки до утримання територій навчальних закладів
[ Викачати з сервера (27.5 Kb) ]09.03.2015, 10:49

Які вимоги пожежної безпеки до утримання територій навчальних закладів?

Території навчальних закладів, установ освіти слід постійно тримати в чистоті. Відходи пальних матеріалів, опале листя і суху траву слід регулярно прибирати і відвозити з території у місця, погоджені відповідними органами державного нагляду.

Дороги, проїзди та під’їзди до будівель, а також доступи до пожежного інвентарю та обладнання мають бути завжди вільними

На період виконання ремонту доріг у відповідних місцях повинні бути встановлені покажчики напрямку об’їзду або влаштовані переїзди через ділянки, що ремонтують.

Протипожежні розриви між будівлями не повинні використовуватися для зберігання матеріалів і обладнання, а також для стоянки автотранспорту.

У навчальних закладах і установах освіти, де відсутні гаражі, дозволяється стоянка автотранспорту на території, за умови вільних проїздів і проходів, на відстані не менше 10 м від будівлі.

На території закладів і установ освіти не дозволяється розведення вогнищ, спалювання сміття і влаштування відкритих кухонних печей.

Зведення тимчасових будівель та споруд на території закладів, установ може здійснюватися лише за наявності проектної документації, яка пройшла попередню експертизу в органах державного пожежного нагляду.

Не дозволяється залишати у дворах, а також поблизу будівель і споруд бочки з легкозаймистими і горючими рідинами, балони зі зрідженими і стисненими газами, порожні бочки і балони, а також розводити багаття, спалювати відходи, тару, викидати непогашене вугілля та попіл на відстань менше 15 м від будівель, споруд та у межах установлених будівельними нормами протипожежних розривів.

Забороняється палити у приміщеннях дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів.

На території навчальних закладів і установ освіти, де паління дозволяється, керівництво зобов’язане визначити і обладнати спеціальні місця для цього, позначити їх знаком або написом, установити смітник або попільницю.

У чому полягає особливість інструкцій з пожежної безпеки для об’єктів із цілодобовим перебуванням учасників навчально-виховного процесу?

Відповідно до пункту 3.14. Правил пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України НАПБ В. 01.050-98/920 для об’єктів із цілодобовим перебуванням учасників навчально-виховного процесу (дошкільні заклади, інтернати, гуртожитки, дитячі оздоровчі табори, профілакторії тощо) інструкції повинні передбачати два варіанти дій: у денний та нічний час.

Категорія: Документи | Додав: admin
Переглядів: 2256 | Завантажень: 37 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: