Комунальний заклад освіти "Покровський ліцей" Покровської селищної ради Дніпропетровської області
MENU

Шановні колеги!

Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2022» відбудеться за номінаціями:

«Біологія», «Інформатика», «Мистецтво» (для вчителів музичного мистецтва), «Основи правознавства».

Конкурсні випробування орієнтовно такі: «Фрагмент дистанційного уроку», «Тестування», «Майстер-клас»,

«Методичний практикум», «Практична робота», «Урок».

 

Про проведення всеукраїнського конкурсу
«Учитель року - 2020»

На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638 (із змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 31.05.2018 № 549 «Про затвердження графіка проведення третього туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у 2019-2023 роках», з метою підвищення престижності професії вчителя, виявлення й підтримки талановитих педагогічних працівників

НАКАЗУЮ:

 

1. Провести у 2019/2020 навчальному році всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2020» (далі - Конкурс) у номінаціях «Зарубіжна література»«Історія»«Образотворче мистецтво»«Початкова освіта»«Хімія» в три тури:

  • перший - листопад 2019 року;
  • другий - грудень 2019 року - лютий 2020 року;
  • третій - квітень 2020 року.

2. Здійснити реєстрацію педагогічних працівників для участі в Конкурсі з 16 вересня до 06 жовтня 2019 року.

2018 - 2019 н. р.

27 листопада на базі опорної школи пройшов І зональний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019" в номінації "Географія", участь в якому взяла і учитель нашого закладу - ДЕРЕВ'ЯНКО КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА. Учасників конкурсу привітала начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Покровської селищної ради Наталія Василівна Власова. Святковий настрій усім присутнім в залі задала піснею учениця ліцею Хотюн Олександра.
Кожен учасник мав змоги представити себе та позмагатися в двох конкурсах - "Тестування з фахової майстерності" та "Дослідженні". Компетентне журі пересвідчилося, що учасники - це цілеспрямовані вчителі, з широким світоглядом, завжди відкриті, готові допомогти, цікаві співрозмовники, яскраві представники генерації творчих педагогів.
ВІТАЄМО лауреата конкурсу  - 
КАТЕРИНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ ДЕРЕВ'ЯНКО!!!!

СТАРТУЄ КОНКУРС " УЧИТЕЛЬ РОКУ  -  2019"

Номінації: "Вчитель інклюзивного класу"; "Географія"; "Захист Вітчизни"; "Основи здоров'я"; "Французька мова".

З  наказом МОН України "Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019" можна ознайомитися ТУТ

Стартує конкурс "Учитель року - 2018"

ЗНАЙОМТЕСЯ: учасники Всеукраїнського конкурсу  Учитель року - 2018"

Номінація "Українськраїни а мова та література"

ЧЕПУРНА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

https://www.youtube.com/watch?v=Xonhy_
B5a1w&feature=youtu.be

 

Номінація "Фізика"

ГУМАНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

https://www.youtube.com/watch?v=uXyLHMPm_
jk&feature=youtu.be

Лист МОН України від 19.09.2017 № 1/9 - 508 " Про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу  " Учитель року - 2018".

Для участі у Конкурсі вчителям необхідно у період з 01 по 22 жовтня 2017 року зареєструватися на платформі Конкурсу(https://aka.ms/teacheroftheyear2018), створити профіль в освітній мережі для вчителів Microsoft (https://education.microsoft.com/), на якому обов’язково розмітити відеорезюме (до 5 хв.), висновок відповідного методичного об’єднання навчального закладу про педагогічну та методичну діяльність; за бажанням можуть бути розміщені матеріали з досвіду роботи (відео та розробки уроків, позаурочних заходів, презентації, дидактичні матеріали тощо).

За звання кращого вчителя України будуть змагатися вчителі німецької мови, української мови та літератури, фізики, фізичної культури.

   Участь у районному  конкурсі "Учитель року - 2017"   в номінації "Початкова освіта" взяли участь наші вчителі:

Бойко Ірина Миколаївна (І місце)

Звєрькова Світлана Владиславівна (ІІ м)

Хотюн Оксана Олександрівна (ІІ м)

 

На обласному етапі наш район представляла Бойко І. М., яка ввійшла в десятку кращих вчителів області.

Стартує конкурс «Учитель року–2017»
      Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 668 від 14 червня 2016 р. «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2017» конкурс «Учитель року-2017» буде проходити у номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова школа».

      Наказ МОН України від 14.06.16 № 668 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2017» 

Міністерством освіти і науки України   створено робочу групу з розроблення умов проведення конкурсу "Учитель року - 2017", до складу якої увійшли представники академії педагогічних наук, вищих навчальних закладів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, вчителі-учасники попередніх конкурсів. Сподіваємось, що результатом роботи групи буде цікава конкурсна програма, яка дасть можливість побачити сучасних вчителів біології, інформатики, музичного мистецтва, початкової освіти та знайти кращих. 

Безумовно, цей  конкурс є найпрестижнішим серед  освітян. Усі – учасники, призери і, тим паче, переможці – здобувають новий статус. Участь у цьому конкурсі є можливістю, а точніше, шансом заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість, яка сміливо і впевнено йде на професійний ринг.

Крок за кроком, етап за етапом найсильніші піднімаються на свій педагогічний Парнас. Перемога на кожній сходинці – вагома і знаменна: ти стаєш «обличчям» рідної школи, міста, області.  

         Детальну інформацію про умови конкурсу читайте на сайті http://www.doippo.dp.ua/uchitel-roku.html

Шановні вчителі!

У Міністерстві освіти і науки прийняли рішення провести у 2015/2016 навчальному році всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2016» у таких номінаціях:

  • «Англійська мова»,
  • «Захист Вітчизни»,
  • «Історія»,
  • «Математика» . 

Про це йдеться у наказі МОН від 24 вересня 2015 р. № 969 "Про проведення
всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016»

Участь у конкурсі взяла учитель англійської мови Маракіна Людмила Василівна. Завітайте на блог за адресою: http://marakinaluda.jimdo.com 

2014

 

Мультимедійні презентації для уроків світової літератури, які розробила вчитель російської мови та світової літератури Чепіга Ольга Сергіївна.

"Загальна характеристика середньовічної китайської поезії. Творчість Лі Бо".

"Оноре де Бальзак"

"Дон Кіхот і Санчо Панса"

"Михаил Афанасьевич Булгаков"

"Шляхами Б. Шоу"

Презентації можуть бути використані для уроків світової літератури з мультимедійною підтримкою.